Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Як шпаклювати газобетон без штукатурення його поверхні

Як шпаклювати газобетон без штукатурення його поверхні

Як наносити шпаклівку на газобетонні блоки без попереднього штукатурення останніх? Цим питанням задавалися багато будівельників будинків з такого матеріалу, адже його містить пори структура швидко всмоктує рідини і руйнується агресивними умовами клімату. Тому перед подальшої обробкою декоративними матеріалами газоблочні стіни рекомендується оснастити захисним покриттям

як наносити шпаклівку

Газобетон і шпаклівка

Шукаючи інформацію про можливості обробки газобетону шпаклювальним речовиною, домашній умілець повинен знати про те, що являють собою його блоки і навіщо їх потрібно піддавати цій процедурі. Для виробництва пористого бетону застосовується пісок, вода, цемент, вапно і порошок алюмінію. Вологість готових виробів дорівнює тридцяти відсоткам. По всьому їх обсягом рівномірно розподілені замкнуті, але сполучені один з одним порожнечі сферичної форми і діаметром 1-3 міліметрів. Тому після будівництва будівлі дотримується пауза тривалістю від 6 місяців.

За цей час стіни повністю висихають, а також закінчуються процеси усадки фундаменту. Тільки після цих процесів можна приступати до декорування поверхонь. Шпаклівка виглядає густим розчином, яким перед спорудою чистового покриття обробляється основа. Серед компонентів присутні речовини, що пов’язують, наповнювачі і поліпшують фізико-хімічні властивості добавки. За в’язкому інгредієнту шпаклювальна суміш буває цементної, клейовий, гіпсової, масляної і полімерної. Частинками наповнює матеріалу визначається призначення, за яким розчин ділиться на:

  • Стартовий – сірий відтінок, згладжування височин і низовин рельєфу, усунення дефектів.
  • Фінішний – білий відтінок, створення гладкого покриття перед приклеюванням шпалер або фарбуванням.

Як штукатурити газобетон

Виконуючи оздоблювальні роботи, необхідно підготувати підставу. З газоблочні кладки знімається розчин штукатурки, який втратив початкові властивості. Далі прибираються металеві кріплення і інші виступаючі зі стіни деталі. Потім поверхню чиститься від запліснявілих ділянок, що накопичилася бруду, які осіли пилинок і жиру. Тріщини, отвори, поглиблення і відколи заповнюються будівельними сумішами. Коли підстава добре просохне, наноситься подвійний або потрійний шар грунтовки. Наступні етапи оздоблювальних процедур дозволяється здійснювати після остаточного затвердіння грунту.

При подальших роботах необхідно користуватися живиться електроенергією дрилем з насадкою-міксером, шпателями з різною шириною лез, малярськими кистями, валиком і наждачним папером. З матеріалів буде потрібно взяти грунтовки розчин і шпаклювальну суміш. Перший з складів вибирається по планованому застосуванню – всередині кімнати або на фасаді будівлі. Коли придбано відповідні речовини, майстром обчислюються обсяги їх споживання. Для стартовою обробки одного квадратного метра шаром товщиною 5 мм потрібно взяти 1-1,5 кг розчину. На створення фінішного покриття товщиною 1 мм на площі в один квадратний метр витрачається 300-600 грам суміші.

Створення початкового і фінішного шару

Перед роботою обчислюється товщина вирівнюючого покриття з шпаклівки. Обраний з урахуванням зміни висот параметр може досягати 150 мм. Якщо стіни досить рівні, враховується планований тип облицювання. Для шпалер значення товщини дорівнює 10-150 мм, а для фарби – 10 мм. Виходячи з допустимої товщини покриття, широким шпателем накладаються 2-3 прошарку розчину. Переміщати інструмент слід в однорідному напрямку.

При розрівнюванні матеріалу рекомендується стежити за заповненням всіх нерівних областей підстави. Друге покриття наноситься, коли повністю висохне перше. За що складається з газоблоків поверхні шпаклівка наноситься до товщини 1-3 мм. Алгоритм роботи практично ідентичний з укладанням стартового матеріалу. Склад лягає тонким шаром, а наступні кроки оздоблювальних робіт йдуть виключно після стовідсоткового висихання стін.