Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

SHPATEN Kontakt Beton

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: ferozit18092103
Відгуки: (0)
Виробник: Ферозіт

SHPATEN KONTAKTBETON — адгезійна фарба для попередньої обробки гладких, щільних основ (керамічної плитки, олійної фарби, бетону та ін.), перед нанесенням вирівнювальних штукатурок для використання в якості адгезійного шару перед укладанням керамічної плитки по старій плитці з використанням клею для плитки. Тонована в фіолетовий колір для візуального виділення оброблених ділянок. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 7 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін. Ділянки з низькою адгезією видалити механічно. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення.

SHPATEN KONTAKTBETON випускається у вигляді фарби, готової до використання. Перед початком роботи вимішати вміст відра за допомогою дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції.

SHPATEN KONTAKTBETON рівномірно нанести на підготовану основу за допомогою пензля чи щітки. Рівномірність нанесення оцінювати за однорідністю кольору покриття.

Час висихання покриття на поверхні – 4-6 год при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання фарби може змінюватися.

Після обробки поверхні адгезійною фарбою наносити вирівнювальну штукатурку чи укладати плитку можна не раніше, ніж через 12 годин.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря до 80 %.

від 0,35 кг на 1 м2 поверхні. Витрати уточнюються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.