Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Клей для утеплювача

Клей для утеплювача

Щоб монтаж теплоізоляційного матеріалу був виконаний якісно і швидко, професійні майстри завжди використовують клей для утеплювача, ціна його значно нижче, ніж вартість спеціального кріплення, а якість укладання значно вище.

нанесення клею на пінопласт

У яких випадках краще за все використовувати клей для утеплювача Якщо дозволяють умови найкраще використовувати клей для приклеювання утеплювача, якщо тільки особливості поверхні дозволяють це робити. Коли доречно застосування клею: При утепленні досить рівній поверхні з будь-якого матеріалу - бетону, каменю, цегли, дерева, заліза. При монтажі теплоізоляції в важкодоступних місцях, де немає можливості встановити спеціальне кріплення. Для створення армованого шару поверх утеплювача, із застосуванням склосітки.

На яку поверхню краще клеїти утеплювач

Ви можете купити клей для утеплювача для приклеювання практично на будь-які поверхні, однак потрібно уважно вивчити рекомендації виробників по застосуванню клею. Наприклад, поліуретановий клей для спіненого поліетилену відмінно підійде для монтажу плит з пінополістиролу, але буде неефективний при наклеюванні мінеральної вати. Заміс клейового розчину за допомогою дрилі і спеціальної насадки

Заміс клейового розчину за допомогою дрилі і спеціальної насадки

Витрата клею для утеплювача

Від того наскільки правильно ви розрахуєте витрата матеріалів буде залежати вартість в яку обійдеться вам клей для теплоізоляції, ціна на різні види клею може сильно відрізнятися, тому варто відразу визначитися з обсягами клею. Витрата клею буде залежати від типу поверхні, до якої приклеюється утеплювач, а також від виду самого утеплювача. Наприклад, для утеплення фасаду клею потрібно майже в 3 рази більше, ніж для утеплення стіни в приміщенні. Також при складанні кошторису варто враховувати вартість додаткових матеріалів для приклеювання плит, таких як спеціальні дюбелі з широким капелюшком склосітка для армування, а також вартість інструментів - шпателів для нанесення маси, свердла для дрилі і насадок для шуруповерта.