Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 9:00-12:00

Катанка 12 ст1-3пс/сп/SAE 1006/SAE 1008/SAE 1010

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: 20221483
Відгуки: (0)

Характеристика товару

В асортименті Будмат завжди представлена ​​сталева гарячекатана катанка 12 та ціна її найкраща на українському ринку та відповідає чудовій якості виготовлення.

Дана металопродукція має поперечний переріз округлої форми та виробляється з повним дотриманням технології відповідно до ДСТУ 4748/ ГОСТ 2590 та ДСТУ 2770/ ГОСТ 30136. Для її виготовлення використовуються нелеговані сталі. На поверхні відсутні закати, задираки, розшарування та інші подібні дефекти, наявність технічної окалини суворо відповідає нормам регламентуючих стандартів.

Як металопродукція катанка 12 мм характеризується досить хорошими параметрами міцності та опору розриву, пластичності та зварюваності. Поставляється в мотках та бухтах, які мають рівну навивку та зафіксовані жорстким зчепленням.

Область застосування

Перетягнення на дріт багатоцільового призначення – найбільш популярний спосіб використання металопрокату. Отримана з нього дротяна продукція застосовується як самостійний виріб і служить напівфабрикатом для виготовлення:

 • сіток;
 • канатів та тросів;
 • металевої фібри;
 • предметів домашнього вжитку.

У багатьох галузях промисловості та в побуті часто використовуються цвяхи, шплінти, гвинти, болти, саморізи, гаки, талрепи, заклепки та інші металовироби. Для їх виробництва також широко застосовується дріт і катанка 12 і ціна за метр/тонну цієї продукції істотно впливає собівартість виробів. Народні умільці використовують її у підсобному господарстві та роблять з неї мініпарники, примітивні по дизайну огорожі для садових доріжок, різні металоконструкції для підв'язки малини, ожини та інших агрокультур.

Де купити катанку 12 мм

Вам потрібні сталевий дріт та катанка 12 мм – купити його від кількох кілограм до кількох тонн ви завжди можете в компанії «Метінвест-СМЦ». Як флагман українського ринку металопрокату ми пропонуємо виключно якісний товар та ціни виробника.

У нашому каталозі завжди є великий вибір різноманітної металопродукції. Ми відпускаємо товар оптовими та роздрібними партіями та готові співпрацювати як з фізичними, так і юридичними особами. У нашій структурі вже понад вісімнадцять торгових майданчиків, розташованих у Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Харкові, Маріуполі, Дніпрі, Вінниці, Кременчуці та інших містах України. Така велика географія металоцентрів робить якісний металопрокат доступним для мешканців усіх регіонів країни, до того ж ми приймаємо замовлення:

 • за телефоном 0800-30-30-70. Це багатоканальна лінія, тому на всі дзвінки, що надходять у робочий час, менеджери відповідають відразу;
 • на металобазах. Вони всі мають зручні транспортні під'їзди та їх легко знайти (докладні адреси тут);
 • через інтернет-магазин. На сьогоднішній день це найбільш зручний формат оформлення покупки, тому що на сайті можна ознайомитися з усім асортиментом, оформити та оплатити замовлення у будь-який час.

Куплений та оплачений товар може бути доставлений як у межах міста та області, так і до будь-якої адресної точки України.

Звертайтесь. На всіх металобазах нашої компанії представлена ​​катанка 12 мм – ціна за погонний метр і тонну, а також умови оплати та доставки уточнюються за телефоном 0800-30-30-70.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.