Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 9:00-12:00

Катанка 5,5 ст1-3пс/сп/SAE 1006/SAE 1008/SAE 1010

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: 20221479
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Як металопродукція катанка 5,5 мм є довгомірним вирібом з округлою формою поперечного перерізу. Поставляється згідно ДСТУ 4748/ ГОСТ 2590, ДСТУ 2770/ ГОСТ 30136 та інших стандартів і виготовляється з вуглецевих марок сталі різного ступеня розкислення: Ст1пс/сп…Ст3пс/сп, SAE 1006…SAE1010 та ін. й, незважаючи на те, що виробляється методом гарячої прокатки, має гарну якість поверхні з мінімальною присутністю окалини. Розкати, тріщини і задирки на ній відсутні.

Продукція:

 • піддається ряду досліджень на вигин та з метою визначення маси окалини, хімічного складу та відхилень від номінального діаметра;
 • поставляється в бунтах та мотках;
 • зберігається згідно з ДСТУ 3058/ ГОСТ 7566.

Область застосування

Потрібна сталева катанка 5,5 – ціна тонну або погонний метр найвигідніша в «Метінвест-СМЦ». Висока якість продукції та доступна вартість дозволяють широко використовувати її у будівництві та в промисловому сегменті. Але все ж таки основне застосування даної металопродукції – перетягення на дріт для виробництва:

 • електродів та інших присадних матеріалів для зварювання;
 • арматурних пасм та канатів;
 • фібри.

Як і дріт катанка 5,5 мм – ціна за метр залежить від марки використовуваної сталі – підходить для армування бетонних елементів будівель та споруд. При цьому невеликий діаметр та хороші механічні властивості дозволяють використовувати її як робочу та монтажну арматуру – все залежить від цільового призначення об'єкта та проектних особливостей.

Де купити катанку 5,5 мм

Як провідний металотрейдер України, компанія «Метінвест-СМЦ» пропонує покупцям широкий вибір продукції. У нашому асортименті завжди у достатній кількості представлений дріт та катанка 5,5 мм – купити металопродукцію можна і оптом, і в роздріб.

У нас створено велику торговельну мережу, що дозволило охопити всі регіони країни та зробити якісний металопрокат доступним у Києві, Львові, Одесі, Маріуполі, Кременчуці, Харкові та інших містах. Свою діяльність всі структурні підрозділи компанії суворо ведуть відповідно до корпоративної концепції, орієнтованої на якісне обслуговування кожного клієнта. При цьому ми відвантажуємо металопрокат оптом та в роздріб як юридичним, так і фізичним особам. А щоб постійні та потенційні замовники могли самі обирати зручний спосіб покупки, ми приймаємо замовлення:

 • через інтернет-магазин;
 • за багатоканальним безкоштовним телефоном 0800-30-30-70;
 • на металобазах (всі адреси тут).

Перший і другий спосіб дуже зручний в умовах сучасного ринку, тому що дозволяє оформити покупку, не залишаючи будинок чи офіс. Третій спосіб традиційний, зате він дає можливість замовнику на місці зробити оплату готівкою та оцінити особливості логістичної та транспортної інфраструктури. Останнє особливо актуально при самовивозі товару.

Цікавить сталева катанка 5,5 та ціна за метр? Звертайтесь, у нас ви гарантовано знайдете найкращу цінову пропозицію та отримаєте товар відмінної якості. До того ж, незалежно від обсягів закупівлі кожному клієнту ми гарантуємо відпуск продукції з точною вагою.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.