Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн. - пт 9:00 - 18:00
 • сб. 9:00-12:00

Катанка 8 ст1-3пс/сп/SAE 1006/SAE 1008/SAE 1010

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: 20221480
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Дана металопродукція має округлу форму і виробляється методом гарячої прокатки відповідно до ДСТУ 2770/ГОСТ 30136 та ДСТУ 4748/ ГОСТ 2590. Відповідно, для її виготовлення використовуються різні вуглецеві сталі, і на її поверхні допускається невелика наявність слідів технологічної окалини. Вироблятися може у класі звичайної та підвищеної точності прокатки.

У каталозі «Метінвест-СМЦ» завжди представлена ​​гарячекатана катанка 8 – ціна металопрокату залежить від використовуваної марки сталі та категорії якості виготовлення. Продукція відмінно поєднує в собі хороші властивості пластичності та міцності, демонструє мінімальну стрімкість і чудово зварюється. Поставляється в бухтах та мотках. За погодженням із замовником може виготовлятися з марок сталі, які не вказані в каталозі.

Область застосування

Сталева катанка 8 мм застосовується переважно як заготовка для холодного волочіння. З неї масово виготовляють:

 • одножильні дроти для телеграфії та повітряних ліній зв'язку;
 • багатодротяні проводи електропередач;
 • чорний та оцинкований бортовий дріт;
 • дріт для сіток та гуркотів;
 • пасма металокорду, канатів та тросів;
 • металеву фібру та металовироби;
 • суцільний зварювальний дріт;
 • прутковий матеріал для покритих зварювальних електродів.

У цивільному та промисловому будівництві вона може використовуватися як армуючий матеріал для залізобетонних малонавантажених основ або підземних споруд загального призначення: каналізаційних колодязів, підвалів тощо. При серійному виробництві ЗБВ дана металопродукція виступає також і як напівфабрикат для закладних та монтажних елементів (упорів, скоб та ін).

Де купити катанку 8 мм

Компанія «Метінвест-СМЦ» – лідер українського ринку металопрокату – пропонує фізичним та юридичним особам купити численну металопродукцію сертифікованої якості за цінами виробника. Цікавить дріт та катанка 8 мм – купити дану металопродукцію у нас можна оптом та в роздріб, з доставкою по всій Україні та під самовивіз.

Для оформлення замовлення ви можете скористатися способом, який є найбільш зручним для вас. Заявки ми приймаємо:

 • за телефоном 0800-30-30-70. Дзвінки по Україні безкоштовні та приймаються в робочий час;
 • на металобазах. У нашій структурі вже понад 18 металоцентрів і розташовані вони від Києва та Харкова, до Дніпра та Львова. З детальною інформацією про їх адреси та графіки роботи можна ознайомитись тут;
 • в інтернет-магазині. У нього зрозумілий інтерфейс та вбудований калькулятор, що розраховує вартість замовлення у різних одиницях виміру. Тобто потрібно зайти до загального каталогу, обрати катанка 8 – ціна за метр, тонну або кілограм перерахується автоматично з урахуванням заданого обсягу закупівлі. Звертаємо увагу, що в онлайн-каталозі та у прайсах вартість товару вказана для Київської області, в інших регіонах України вона може відрізнятись. Така різниця обумовлена ​​відмінностями у транспортній інфраструктурі.

Ми готові відвантажити товар у короткий термін. Тому звертайтеся до нас завжди, коли вам потрібен якісний дріт та катанка 8 мм – ціна за метр і тонну гарантовано буде кращою лише у нас.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.