Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 10 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221513
Відгуки: (0)

Характеристики товару

Швелер випускається відповідно до ДСТУ 3436/ГОСТ 8240 та виготовлений зі сталі марок Ст1-Ст3пс/сп. Сталевий прокат налічує кілька конструктивних розмірів, в силу цього практикується практика номерного маркування. Номер профілю – 10, довжина – 12000 мм.

Ми, як провідний український металотрейдер, ведемо продаж металу, який виготовляється на підприємствах ГРУПИ МЕТІНВЕСТ. Внаслідок чого у нашій компанії на швелер 10 ціна найвигідніша, а якість металу найкраща.

Галузь застосування

Завдяки П-подібній формі перетину даний прокат відрізняється конструктивною жорсткістю та високою несучою здатністю, відмінно чинить опір вигину й крученню. У комплексі зі здатністю до зварювання такі фізико-механічні властивості дозволяють швелер 10 купити у Львові для необмеженого застосування у цивільному, військовому та промисловому будівництві. Хоча прокат затребуваний й в:

  • інжинірингу;
  • вагонобудуванні;
  • машинобудуванні;
  • автомобілебудуванні.

Профіль також використовується для виготовлення каркасів різних зварних і збірних металоконструкцій.

Де купити

Наша компанія є найбільшим постачальником металопрокату на внутрішньому українському ринку та має 15 металобаз по всій країні. Ми входимо в загальну структуру ГРУПИ МЕТІНВЕСТ і продаємо металопрокат виробництва провідних металургійних комбінатів України. Це дозволяє нам гарантовано забезпечувати високу якість продукції, виключити ланку посередників і підтримувати ціни на весь асортимент на рівні заводу-виробниуа. Такий формат роботи дозволяє всім бажаючим купити швелер 10 за найвигіднішою ринковою ціною. При цьому ми ведемо продаж металу в обсязі оптових і роздрібних партій, співпрацюємо з фізичними та юридичними особами та надаємо всі документи, необхідні для транспортування металопродукції та фінансової звітності. Також за погодженням із замовником всі металоцентри нашої компанії додатково виконують порізку, сортування і доставку товару.

Наша продукція в обов'язковому порядку проходить процедуру сертифікації і строго відповідає нормам вітчизняних і міждержавних стандартів. Звертайтеся, вартість товару за метр погонний або тонну з додатковими послугами уточнюється у менеджерів. Оформити замовлення можна онлайн або за телефоном 0800-30-30-70.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.