Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 14 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221512
Відгуки: (0)

Характеристика товару

П-подібний прокат, який виробляється із сталі марок Ст1-Ст3пс/сп відповідно до ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Це металовиріб має кілька конструктивних розмірів, з цієї причини використовується практика номерного маркування прокату. Номер профілю – 14, довжина – 12000 мм.

Ми, як провідний постачальник металопрокату, продаємо продукцію виробництва металургійних комбінатів Холдингу. Таким чином у нашому інтернет-магазині на швелер 14 ціна формується на рівні заводу-виробника.

Галузь застосування

П-подібний прокат є продуктом масового попиту, що володіє поліпшеними фізичними та механічними властивостями. Його дуже варіативно використовують в якості конструктивного і будівельного матеріалу. Профіль відмінно служить у несучих конструкціях, підходить для виготовлення обладнання та механізмів, транспорту та спецтехніки. Тому гарячекатаний сталевий швелер 14 купити у Львові прагнуть:

  • будівельні компанії;
  • виробники обладнання та сталевих металоконструкцій;
  • суднобудівні, автодорожні, гірничодобувні та метробудівельні підприємства.

Де купити

Ми – велика компанія, що займається продажем сталевого та оцинкованого прокату по всій Україні й яка входить в загальну інфраструктуру ГРУПИ МЕТІНВЕСТ. За роки своєї діяльності ми створили потужну, добре структуровану мережу металоцентрів. Вони розташовані в 15 найбільших населених пунктах країни: Київ, Вінниця, Львів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків і так далі. Широка географія дозволила нашій компанії охопити всі регіони України, а потенційним клієнтам «Метінвест-СМЦ» вона дає можливість купити швелер 14 у будь-якому обсязі й без зайвої витрати часу і грошей.

У нашому асортименті завжди представлений якісний металопрокат, його відповідність міждержавним і вітчизняним стандартам підтверджується сертифікатами. Ми приймаємо замовлення від юридичних і фізичних осіб й продаємо метал оптом й вроздріб. Компанія готова співпрацювати з іншими металотрейдерами і надає широкий перелік додаткових послуг: порізку, сортування та доставку металу по всій країні. Дізнатися вартість товару за метр погонний або тонну металопрокату можна на сайті, вартість додаткових послуг уточнюється у менеджерів, бо вона розраховується з урахуванням обсягу та характеру виконаних робіт.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.