Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 16 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221515
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Сталевий П-подібний прокат, який випускається відповідно до норм стандартів ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Для його виробництва застосовується сталь марок Ст1-Ст3пс/сп. Поперечний переріз прокату відрізняє наявність декількох конструктивних параметрів, з огляду на це використовується практика маркування за номерами, які вказують висоту стінки його профілю. Номер профілю – 16, довжина – 12000 мм.

Якість продукції та її відповідність вітчизняним і світовим стандартам підтверджується сертифікатами.

Галузь застосування

Завдяки високій міцності та несучій здатності, зварюваності та стійкості до стискаючих та згинаючих навантажень швелер 16 купити у Львові можна практично для будь-якої галузі економіки. Його використовують в:

  • цивільному і промисловому будівництві;
  • верстато-, вагоно-, судно- та машинобудуванні;
  • сільському господарстві та інжинірингу.

Він використовується при будівництві річкових і морських судів, офшорних платформ, естакад, а також при виготовленні опорних елементів для трубопроводів.

Де купити

Наша компанія реалізує продукцію виробництва підприємств ХОЛДИНГУ, що дозволяє компанії ось уже багато років дотримуватися політики прозорого ціноформування та пропонувати своїм постійним та потенційним клієнтам товар високої якості. При цьому в нашому каталозі на швелер 16 ціна найнижча по країні.

Інфраструктура компанії вже налічує 15 металобаз. Вони знаходяться в зручній транспортної доступності й, головне, розташовані у всіх центральних або великих містах кожного регіону України. Наші металоцентри діють в Києві, Одесі, Херсоні, Львові, Тернополі, Харкові, Дніпрі та ще у 8 населених пунктах країни. Така велика мережа дозволяє нам повноцінно задовольнити потреби внутрішнього ринку, адже у будь-якому металоцентрі нашої компанії можна купити швелер 16 можна оптом і вроздріб.

Ми співпрацюємо з приватними клієнтами та юридичними особами і приймаємо замовлення за телефоном, в онлайн-режимі та безпосередньо на металобазах. Замовники можуть додатково замовити порізку, сортування і доставку товару по всій Україні або просто забрати його власним автотранспортом. Звертайтеся, вартість металу з урахуванням всіх наданих послуг уточнюється у менеджерів.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.