Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 24 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221520
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Гарячекатаний металевий прокат з П-подібною формою перетину, який виготовляється згідно з ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Для його виробництва застосовується вуглецева сталь звичайної якості Ст1-Ст3пс/сп. Номер профілю – 24, довжина – 12000 мм.

Наша компанія реалізує прокат сталевий, що виготовляється на заводах Холдингу. Завдяки цьому в нас на гарячекатаний швелер 24 ціна найкраща. Весь метал сертифікований і відповідає вимогам державних і міждержавних стандартів.

Галузь застосування

Завдяки П-подібному перетину для цього виду гарячекатаного прокату властива підвищена несуча здатність і опірність вигину. З огляду на такі властивості, купити швелер 24 хочуть в основному компанії, що спеціалізуються на виробництві металевих конструкцій. Однак прокат також масово використовується в:

  • житловому, промисловому та автодорожньому будівництві;
  • легкому та важкому машинобудуванні;
  • суднобудуванні та вагонобудуванні;
  • енергетиці.

Цивільне будівництво та господарство також споживає цей прокат у великих обсягах.

Де купити

Як провідний постачальник металу на українському ринку, компанія «МЕНТІНВЕСТ-СМЦ» пропонує сталевий гарячекатаний швелер 24 купити у Львові в будь-якій кількості як під самовивіз, так і з доставкою в будь-яку точку країни. У компанії потужний логістичний потенціал, що дає нам можливість вести активні продажі протягом всього року та повноцінно задовольняти попит на внутрішньому ринку. Ми створили металобази в 15 містах країни й охопили всі регіони України від центральної її частини до віддалених районів. Це дозволяє всім бажаючим придбати якісний і сертифікований металопрокат за ціною виробника і без зайвих бюрократичних зволікань.

Наша компанія продає метал фізичним і юридичним особам та співпрацює з державними та комунальними структурами. При цьому кожен клієнт наших металобаз може отримати компетентну інформаційну підтримку і замовити додаткові послуги з порізки та сортування металопрокату. Звертайтеся, актуальна ціна на гарячекатаний профіль вказана в каталозі за метр погонний або тонну, а також на сайті та в прайсі, а загальна вартість замовленого товару з супутніми послугами уточнюється у менеджерів.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.