Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 30 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221519
Відгуки: (0)

Характеристика товару

П-подібний прокат, що виготовляється зі сталі Ст1-Ст3пс/сп та гідно з ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Він має кілька конструктивних розмірів, тому застосовується універсальна практика номерного маркування. Номер профілю – 30, довжина – 12000 мм.

Наша компанія реалізує продукцію підприємств, що входять до ГРУПИ МЕТІНВЕСТ, а на швелер 30 ціна підтримується на рівні виробника. «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» надає сертифікати на продукцію й гарантує, що її якість повністю відповідає стандартам.

Галузь застосування

Покращені фізико-механічні властивості дозволяють купити швелер 30 для застосування в якості будівельного і конструктивного матеріалу в різних галузях промисловості. Він відмінно зарекомендував себе:

  • при виготовленні несучих та довгопрольотних конструкцій;
  • при будівництві фундаментів, будівель та гідротехнічних споруд;
  • в машинобудуванні, вагонобудуванні та інших інжинірингових сферах.

Його використовують при будівництві мостів, нафтовидобувних платформ, танкерів, вугільних та вантажних терміналів, зерносховищ, підземних резервуарів.

Де купити

Наша компанія створила розвинену мережу металоцентрів по всій Україні, що дозволяє швелер 30 купити у Львові роздрібним і оптовим покупцям. При цьому замовники самі обирають: забрати товар самовивозом або оформити доставку металу в потрібний регіон країни. Також у нас клієнти можуть замовити порізку та сортування металопрокату й отримати всебічну консультаційну підтримку на предмет експлуатаційних і механічних властивостей товару. До складу нашої торговельної структури входить 15 металобаз, розташованих в Києві, Львові, Херсоні, Миколаєві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та ще в шести населених пунктах України. Тому якісний металопрокат доступний тепер для всіх й придбати його можна як приватним особам, так і представникам підприємницьких кіл.

Товар та супутні послуги можна замовити за телефоном, в онлайн-режимі й на кожній металобазі. Звертайтеся, на гарячекатаний профіль завжди великий попит. Але кожен металоцентр системно веде моніторинг попиту і стабільно поповнює його запаси, що виключає дефіцит і тривале зберігання продукції. У каталозі вказана ціна за метр погонний або тонну, загальна вартість замовлення з урахуванням додатково наданих послуг розраховується менеджерами відразу при надходженні замовлення.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.