Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 6,5 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221511
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Сталевий прокат з П-подібною формою перетину, який виробляється відповідно до ДСТУ 3436/ГОСТ 8240 та виготовляється зі сталі Ст1-Ст3пс/сп. Перетин прокату має кілька конструктивних параметрів, в силу чого використовується практика номерного маркування. Номер профілю – 6,5. Довжина – 12000 мм.

«МЕТІНВЕСТ-СМЦ» веде продаж металу, виготовленого на металургійних комбінатах Холдингу, завдяки чому в нашому прайс-листі на швелер 6,5 ціна найбільш вигідна. Якість продукції підтверджується сертифікатами.

Галузь застосування

Продукція відноситься до прокату загального призначення. Характеризується високою несучою здатністю й стійко чинить опір вигину. Такі властивості дозволяють купити швелер 6,5 будівельним і виробничим компаніям, комунальним, автодорожніми та агротехнічним господарствам. Вони використовують його для створення несучих конструкцій і опорних елементів.

Прокат також широко використовується у виробництві:

  • водних та морських судів;
  • вантажопідіймальних механізмів;
  • залізничних платформ та вагонів;
  • верстатів та промислового устаткування.

Де купити

Металобази нашої компанії пропонують великий вибір сталевого прокату. У нас 15 повноцінно облаштованих торгівельних майданчики, які розташовані у всіх регіонах України: Києві, Одесі, Харкові, Маріуполі, Львові, Тернополі, Дніпрі, Вінниці, Кривому Розі, Миколаєві, Хмельницькому, Херсоні й так далі. Ми відкриті для співпраці з фізичними та юридичними особами і пропонуємо швелер 6,5 купити у Львові з доставкою по всій країні.

Оформити заявку на метал дуже просто і зробити це можна будь-яким зручним/доступним для клієнта способом. Наприклад, можна зателефонувати за контактним телефоном торгового відділу 0800-30-30-70, заїхати на будь-який металоцентр нашої компанії та оформити заявку у менеджерів безпосередньо на місці. Але найростіший спосіб – оформити заявку через сайт, адже це можна зробити навіть, не виходячи з дому чи офісу.

Ми продаємо товар оптом й вроздріб і надаємо широкий спектр супутніх послуг та кваліфіковану консультаційно-інформаційну підтримку. Звертайтеся, ціна за погонний метр або тонну уточнюється у менеджерів, з ними також узгоджуються вартість та характер наданих додаткових послуг.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.