Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 6,5 ст1-3пс/сп L=9мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221509
Відгуки: (0)

Характеристика товару

П-подібний прокат гарячекатаний. Виробляється відповідно до ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Матеріал виготовлення – вуглецева сталь марок Ст1-Ст3пс/сп. З огляду на фасонну форму перетину, для профілю прийнято застосовувати номерне маркування, де номер вказує висоту профілю у сантиметрах. Номер профілю – 6,5. Довжина прокату – 9000 мм.

Всі металобази нашої компанії продають виключно сертифікований прокат і організовують його зберігання, відвантаження та транспортування згідно з ДСТУ 3058/ГОСТ 7566.

Галузь застосування

Продукція призначена для загального застосування. Її можна використовувати в усіх випадках, якщо проектною документацією не обумовлені спеціальні вимоги до металопрокату, в тому числі для:

  • транспорту;
  • сільськогосподарських машин;
  • виробничого обладнання.

Гарячекатаний швелер 6,5 купити у Львові можна для застосування у будівництві, де його використовують як закладний елемент при заливці бетонних конструкцій, а також для виготовлення несучих металоконструкцій, зв'язків і перекриттів.

Де купити

На українському ринку металопрокату провідним постачальником є ​​наша компанія. У нас представлена ​​тільки сертифікована металопродукція, придбати яку можна у будь-яких обсягах: від дрібних роздрібних партій до великих оптових закупівель.

Враховуючи, що до нас звертаються приватні особи та представники бізнес-структур, ми пропонуємо купити швелер 6,5 будь-яким зручним для клієнта способом: від заявки за телефоном або через інтернет-магазин до придбання металопрокату безпосередньо в металоцентрі. Їх, до речі, у нашій компанії вже 15 і вони розташовані у найбільших містах України та відрізняються зручною транспортною доступністю.

Звертайтеся, на сайті на швелер 6,5 ціна вказана в метрах, за тонну, кілограм та одиницю продукції. Обирайте потрібний параметр та обсяг закупівлі, а калькулятор автоматично перерахує масу металу та його вартість без додаткових послуг. За бажанням клієнти «Метінвест-СМЦ» можуть додатково замовити порізку та сортування металопрокату. І в такому випадку підсумкова вартість товару збільшується відповідно за прейскурантом. Розмір загальної плати за замовлення розраховується менеджерами відразу при оформленні заявки.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.