Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер 8 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221510
Відгуки: (0)

Характеристика товару

Гарячекатаний прокат. Виробляється відповідно до ДСТУ 3436/ГОСТ 8240. Для його виготовлення застосовується сталь марок Ст1-Ст3пс/сп. Цю металопродукцію відрізняє П-подібна форма перетину і наявність декількох конструктивних розмірів. Тому для спрощення прийнято використовувати практику номерного маркування. У даного прокату номер профілю – 8, довжина – 12000 мм.

У нас якість металопродукції підтверджується сертифікатами, а на швелер 8 ціна у Львові найвигідніша.

Галузь застосування

Для П-подібного прокату характерна підвищена міцність і несуча здатність, високий опір вигину та крученню. Такі механічні властивості дозволяють купити швелер 8 для масового застосування в будівництві, транспортному і промисловому інжинірингу. Найбільш широко прокат затребуваний у:

  • корабельній таі суднобудівній галузі;
  • легкому та важкому машинобудуванні;
  • комунальних господарствах;
  • метробудуванні.

Він також використовується для несучих конструкцій і перекриттів об'єктів цивільного, промислового призначення.

Де купити

Через масове надходження контрафактної продукції в сучасних умовах ринку вигідніше та надійніше купувати металопрокат у великих постачальників. Будмат є найбільшим металотрейдером України. У нас велика мережа власних металоцентрів по всій країні. Вони є у Києві, Львові, Броварах, Вінниці, Одесі, Тернополі, Харкові, Маріуполі – всього 15 великих міст, розташованих у всіх регіонах країни. Така широка географія металобаз нашої компанії дозволяє швелер 8 купити у Львові всім бажаючим. До того ж наша компанія співпрацює з приватними особами, компаніям і держструктурам та продає металопрокат оптом і вроздріб.

У нас завжди представлено металопрокат високої якості й в достатніх обсягах, що виключає дефіцит продукції в сезон пікового попиту та дозволяє виконувати всі замовлення оперативно й в повному обсязі. Оформити заявку на метал можна за телефоном, через сайт інтернет-магазину або безпосередньо на металобазі. Товар зберігається і транспортується з повним дотриманням норм ДСТУ 3058/ГОСТ 7566. Звертайтеся, додаткова інформація про товар і вартість додаткових послуг уточнюється у менеджерів металоцентрів або торгового відділу за телефоном 0800-30-30-70.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.