Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер гнутий 120х50х5 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221899
Відгуки: (0)

Характеристика товару

П-подібний прокат, отриманий шляхом холодного профілювання сталевої штаби. Виробляється згідно ДСТУ 8806. Маркування розшифровується таким чином: 120мм – ширина профілю, 50мм – висота, 5мм – товщина перерізу. Довжина прокату – 12 м. Матеріал виготовлення – вуглецева сталь.

На гнутий швелер 120х50х5 ціна набагато нижче, ніж на гарячекатаний профіль. Для нього характерна висока чистота поверхні, рівномірна товщина перерізу і наявність плавно закруглених кутів профілю.

Галузь застосування

Завдяки ідеальному поєднанню міцності, стійкості до вигину й легкий важі металопрокат широко використовується як будівельний і конструктивний матеріал. Його застосовують:

  • як закладений елемент при заливці бетонних конструкцій;
  • при будівництві огорож і швидкомонтованих споруд;
  • для виготовлення напрямних, колон, консолей і кронштейнів.

Гнутий швелер 120х50х5 купити у Львові також хочуть і фізичні особи, які використовують його для будівельних та підсобних робіт у домашньому господарстві.

Де купити

Будмат – провідний постачальник металопрокату на українському ринку. Ми співпрацюємо з представниками бізнес-структур і приймаємо замовлення від населення та державних установ. Наші постійні та потенційні клієнти можуть купити швелер 120х50х5 як вроздріб, так й оптом, а також додатково оформити порізку, сортування та доставку товару.

Наші торговельні точки представлені в 15 містах України: від Києва та Вінниці до Львова, Херсона, Маріуполя та Кременчука. Тому сертифікований металопрокат тепер доступний для всіх бажаючих та у будь-якому районі країни. Звертайтеся, у нас краща комерційна пропозиція, широкий спектр супутніх послуг і сертифікована якість продукції. У прайсах та у каталозі завжди вказана актуальна ціна за метр погонний, тонну й одиницю продукції. Підсумкова вартість товару з урахуванням порізки та доставки розраховується менеджерами відразу при оформленні замовлення. А щоб оформити замовлення сьогодні навіть не обов'язково приїжджати на металобазу і залишати офіс. Ми приймаємо замовлення за телефоном та через інтернет-магазин. Менеджери узгоджують всі технічні та організаційні питання і забезпечать оперативне виконання навіть при великих закупівлях металу.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.