Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Швелер гнутий 120х60х4 ст1-3пс/сп L=12мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 20221900
Відгуки: (0)

Характеристика товару

П-подібний прокат, який виробляється шляхом холодної обробки сталевої штаби тиском й відповідно до ДСТУ 8806. Його відрізняє округла плавна форма зовнішніх кутів, поліпшена чистота поверхні, однакова товщина по всьому периметру перетину та невелика вага. Відповідно, на гнутий швелер 120х60х4 ціна нижче, ніж на гарячекатаний прокат.

Основні розміри профілю в міліметрах: 120 – ширина профілю, 60 – висота, 4 – товщина перерізу.

Галузь застосування

Металопрокат добре чинить опір вигину та характеризується міцністю й досить високою несучою здатністю. Що у поєднанні з невеликою масою дозволяє швелер 120х60х4 купити у Львові для використання в різних галузях промисловості, сільському господарстві, цивільному, автодорожньому та військово-промисловому будівництві. Його застосування сприяє зниженню загальної ваги металоконструкцій та виробничих витрат. Найчастіше профіль використовують:

  • в монолітному та модульному будівництві;
  • для виготовлення металоконструкцій;
  • при виробництві механізмів та агрегатів.

Де купити

Постійні й потенційні клієнти «МЕНТІНВЕСТ-СМЦ» можуть купити швелер 120х60х4 як вроздріб, так й оптом, а також додатково оформити порізку, сортування та доставку товару на будь-який металобазі нашого підприємства. Всього їх у нас п'ятнадцять, і вони розташовані в Києві, Дніпрі, Харкові, Херсоні, Миколаєві, Кривому Розі та інших містах України. Також замовлення на металопрокат можна оформити за телефоном та в онлайн-форматі, а проста й інтуїтивна структура інтернет-магазину дозволяє швидко визначити вартість, метраж й масу закуповуваного металу.

Наша компанія продає продукцію, виготовлену на виробничих лініях провідних металургійних комбінатів ГРУПИ МЕТІНВЕСТ. Такий формат роботи виключає посередників, і при високій якості металопрокату в нашому прайс-листі завжди найвигідніші й конкурентні ринкові ціни на всю металопродукцію. Звертайтеся, у нас краща комерційна пропозиція, широкий спектр супутніх послуг і сертифікована якість товару. Ми співпрацюємо з підприємствами, дрібними металотрейдерами, приватним бізнесом і фізичними особами та оперативно виконуємо великі й різносортні заявки. Всі металоцентри забезпечують нормативні умови зберігання, відвантаження та транспортування металопродукції та обслуговують клієнтів на високому сервісному рівні.

Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.