Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол PENOBOARD 1см
0
Код товару: PENOBOARD
44.65грн.
Екструдований пінополістирол PENOBOARD 2 см
0
Код товару: PENOBOARD
71.20грн.
Екструдований пінополістирол PENOBOARD 3 см
0
Код товару: PENOBOARD
100.09грн.
Екструдований пінополістирол PENOBOARD 4 см
0
Код товару: PENOBOARD
127.70грн.
Екструдований пінополістирол PENOBOARD 5 см
0
Код товару: PENOBOARD
157.97грн.

Екструдований пенопласт у Львові


Екструдований пінополістирол (або екструзійний пінополістирол) – це нове слово у сфері теплоізоляційних технологій. Це матеріал з рівномірною структурою, який складається із повністю закритих дрібних (0,1-0,2 мм) осередків. Для його виробництва гранули полістиролу змішують при високому тиску і температурі, вводять агент, що спінює (суміші легких фреонів і двоокис вуглецю), після чого видавлюють з екструдера.


Навіть незважаючи на те, що матеріал почали виробляти понад 60 років тому, він, як і раніше, не має аналогів ні в Україні, ні у світі. Пінополістирол - це універсальний утеплювач в усіх відношеннях.


Екструдований пінополістирол дозволяє ефективно здійснювати теплоізоляцію різних об'єктів, конструкцій і споруд. Іншими мовою, він має широку сферу застосування. Пенопласт використовують при влаштуванні теплоізоляції підлоги, стін, фундаментів, покрівлі, а також різних інженерних споруд та доріг. Таким чином, екструдований пінополістирол знаходить застосування як у промисловому, так і в приватному будівництві.


Утеплювач має унікальні технічні характеристики. За загальним визнанням, йому властиві найнижчі показники теплопровідності порівняно з іншою аналогічною продукцією. Крім того, пінополістирол характеризується хімічною стійкістю, високою міцністю на стискання, водо- та паронепроникністю, а також стійкістю до утворення плісняви ​​та грибків. Таким чином, екструдований пінополістирол не тільки забезпечує теплоізоляцію, а й ефективно перешкоджає впливу низки інших руйнівних та негативних факторів.


Серед інших якостей утеплювача з пінополістиролу – практично повна відсутність водопоглинання. Результати випробувань свідчать, що водопоглинання цього матеріалу становить не більше 0,2% за обсягом. При цьому заповнюються лише осередки, розташовані на поверхні, а всередину екструдованого пінополістиролу волога не потрапляє. Завдяки цій якості матеріал можна з успіхом застосовувати для влаштування підлоги, покрівлі та підвалу, причому додатковий захист матеріалу не буде потрібний.


Крім того, екструдований пінополістирол відноситься до класу екологічно чистих матеріалів, що робить його лідером серед інших утеплювачів.


Щоб використання цього матеріалу виправдало всі очікування, необхідно дотримуватись деяких правил. Вибираючи клейовий склад, слід брати до уваги рекомендації виробника щодо їх придатності для обробки плит. Причиною усадки або розм'якшення плит можуть стати такі органічні речовини:

  • кам'яновугільна смола та її похідні;

  • засоби на водній основі для захисту деревини, що містять розчинники;

  • розріджувачі фарб;

  • ацетон;