Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

ФЕРОЗІТ 35 Premium

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: Плити з експандованого полістиролу EPS-150
Відгуки: (0)

Плити пінополістирольні ФЕРОЗІТ 35 PREMIUM (EPS-150) рекомендовано застосовувати в системах, де створюються вищі середніх механічні навантаження на утеплювач (витримує міцність на стиск при 10%-ій лінійній деформації, не менше 150 кПа, границя міцності при згині, не менше 235 кПа) типові для всіх типів та систем утеплення дахів, підлог (крім промислових) і підземних частин будинку, а саме:

  • утеплення підлог та підлог га грунті, що зазнають високих механічних навантажень;
  • улаштування підлог з підігрівом;
  • утеплення плоских дахів;
  • влаштування теплоізоляційного шару при виготовленні стінових та дахових сандвіч-панелей;
  • термоізоляція фундаментних стін і цоколів безшовним методом;
  • утеплення терас та стін нижче рівня грунту з гідроізоляцією;
  • термоізоляція приміщень з високим рівнем вологості;
  • всі інші види утеплення де утеплювач преносить високі механічні навантаження на типові для всіх типів та систем утеплення дахів, підлог (крім промислових) і підземних частин будинку.
Характеристики
Технічні характеристики
Виробник Ферозіт
Транспортування
Вага 23 кг
Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.