Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Керамзит

Керамзит в біг бегах
0
Код товару: Керамзит в біг бегах 10-20
2 082.00грн.
Фракція : 10-20 Виробник: Самбірський керамзитний завод
Керамзит в біг бегах
0
Код товару: Керамзит в біг бегах 5-20
2 082.00грн.
Виробник: Самбірський керамзитний завод
Керамзит в мішках 0.4 м3
0
Код товару: Керамзит в мішках 40 кг 0 - 5
2 082.00грн.
Фракція : 0-5 Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит в мішках 0.4 м3
0
Код товару: Керамзит в мішках 40 кг 10-20
2 082.00грн.
Фракція : 10-20 Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит в мішках 0.4 м3
0
Код товару: Керамзит в мішках 40 кг 5-20
2 082.00грн.
Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит насипом
0
Код товару: Керамзит насипом 0-5
2 082.00грн.
Фракція : 0-5 Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит насипом
0
Код товару: Керамзит насипом 5-20
2 082.00грн.
Фракція : 5-20 Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит насипом
0
Код товару: Керамзит насипом 10-20
2 082.00грн.
Фракція : 10-20 Виробник: Самбірський керамзітний завод
Керамзит М100
0
Код товару: М100
0.00грн.

Керамзит: що це за матеріал, де використовується, як купити

Керамзит є універсальним наповнювачем, який використовується в якості добавки при замісі бетонних сумішей, а також для утеплення фундаментних підстав, підлог, перекриттів між поверхами. Купити керамзит у Львові з доставкою пропонує наш інтернет-магазин. Матеріал розфасований в мішки, що спрощує і здешевлює транспортно-розвантажувальні роботи, забезпечуючи швидку доставку і зручне зберігання розсипи на будівельному майданчику.

керамзит 5-10

Особливості виробництва

Керамзит в мішках залишається одним з найбільш затребуваних утеплювачів для утеплення позначених вище конструкцій і елементів будівель. Це гранульований матеріал з полегшеним вагою, який добре утримує тепло всередині приміщень і не робить навантаження на підставу. Пористі гранули керамзиту у Львові проводяться зі спеціальної породи глини, в якій підвищений вміст кварцу. В процесі високотемпературного випалу така глина спучується, що призводить до природного збільшення обсягу і формуванню мікроскопічних пір. Також  визначається екологічність та пожежобезпечність матеріалу. Ціна керамзиту у Львові, яку пропонує компанія «Будмат», залежить від наступних параметрів: • Величини керамзитових гранул; • Коефіцієнта міцності; • Насипна щільність; • Обсягу ваги. Також можна купити цемент в нашому інтернет-магазині у фасованому вигляді.Вибір визначається вимогами забудовника і обсягом, необхідним для використання.

Сфери застосування керамзит

Необхідність купити керамзит навалом або фасований виникає, якщо потрібно провести наступні типи операцій: • Утеплити підлоги: керамзит прокладається поверх пароізоляційної плівки; • Замісити керамзитобетонний суміші для утеплення вертикальних поверхонь; • Облаштувати дренажну систему для теплиць, в садівництві / квітникарстві; • Засипати садові доріжки в декоративних цілях. Однак головний аргумент, щоб купити керамзит навалом - облаштувати якісну, довговічну теплоізоляцію. Гранули керамзиту відмінно утримують тепло, перешкоджають проникненню шуму.

керамзит в мішках

Різновиди товару

Ціна за куб керамзиту у Львові в інтернет-магазині компанії «Будмат» залежить від категорії товару, виходячи з розмірів гранул. У нас ви можете купити цей матеріал в наступних варіаціях: 1. Керамзитовий гравій - має найбільшу фракцію гранул, використовується при замісі бетону і для облаштування систем дренажу. 2. Керамзитовий щебінь - ця фракція виходить в результаті дроблення гранул керамзиту. 3. Керамзитовий пісок - є найдрібнішої фракцією керамзиту, використовуваної з метою полегшення конструкцій з бетону. Для доставки по Львову і області керамзит двох останніх категорій, як правило, фасується в мішки і призначений для використання в якості утеплювача. Щільність і вага матеріалу визначаються в залежності від фракції і пористості гранул.

Де купити керамзит з доставкою?

Компанія «Будмат» - це надійний постачальник якісних будівельних матеріалів від провідних виробників в країні і за її межами. У нашому інтернет-магазині ви можете купити сипучі матеріали з доставкою по Львову за найнижчою і привабливо ціною. Вартість матеріалу розраховується залежно від категорії замовленого матеріалу, фасування (в мішках або навалом), дальності транспортування. При оптових замовленнях навантаження мішків здійснюється зі складу компанії, також можливий і самовивіз продукції. Умови доставки, специфіку ціноутворення і іншу корисну інформацію ви можете дізнатися на сайті нашої компанії або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Ми цінуємо ваш час, а тому виконуємо доставку будь-яких обсягів керамзиту на вказаний об'єкт швидко і максимально доступно.

керамзит насипом