Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Информация про доставку і оплату


Оплата і доставка

Євробуд має більш ніж 10-річний досвід організації як серійних, так і разових поставок будівельних матеріалів - рядової та лицьової, керамічної, клінкерної та гіперпресованої цегли, газоблоків, керамблоків, розчинів для кладок, матеріалів для створення печей і камінів і т.д. Ми розуміємо всі тонкощі організації процесу доставки будівельних матеріалів різних типів, тому гарантуємо нашим замовникам оптимальну, у співвідношенні надійності, терміновості і затратності, поставку.

Просимо вас ознайомитись з існуючими варіантами оплати і доставки і обрати варіант, який оптимально підійде саме для Вас.

Для наших клієнтів доступні наступні варіанти оплати:

·       готівкою при отриманні товару в нашому магазині;

·       переказ на р/р;

·       післяплатою (просимо нижче ознайомиться зі списком винятків);

·       оплата банківською картою;

·       онлайн-оплата.

Оплата Mastercard Оплата Visa

Ми пропонуємо варіант з післяплатою для широкого спектра товарів, але є ряд винятків, а саме: товари / замовлення з фактичним або об'ємним вагою понад 30 кг; відрізні позиції або позиції, які ріжуться для збереження при відправці, а також сипучі матеріали.

Витрати по зворотній відправленні грошових коштів несе покупець.

Також зверніть увагу, що отримання товару у відділеннях кур'єрських служб можливо, поки діє його безкоштовне зберігання. У разі, якщо Ви не з'явитеся за замовленням до кінця терміну дії безкоштовного зберігання, воно буде відправлене назад.

Для наших клієнтів доступні наступні варіанти доставки:

·       Самовивіз з нашого магазину в м.Львів(Пасіки-Зубрицькі)

​Самовивіз здійснюється з нашого магазину. Цей варіант зручний тим покупцям, які збираються визначитись з вибором необхідних товарів безпосередньо під час візиту до магазину або перед замовленням хочуть переконатися, що обраний товар максимально відповідає їхнім потребам, а також мають у своєму розпорядженні власний автотранспорт для перевезення необхідної кількості будівельних матеріалів. Наш магазин розташований всього в 5 хвилинах їзди від  м. Львів, має зручний під'їзд і налагоджену систему обслуговування оптових і приватних покупців;

·       Доставка вантажним кур'єром

Доставка з магазину «Євробуд» здійснюється після узгодження всіх умов і найбільше підійде тим, хто точно визначився з вибором необхідного товару та / або не має часу для того, щоб самостійно забрати придбаний матеріал. Приблизну вартість доставки в залежності від того, який автотранспорт ви можете подивитися в таблиці, розміщеної внизу сторінки (точну ціну Вам розрахує і назве Ваш менеджер).

·       Доставка безпосередньо з заводу-виготовлювача

При замовленні від 6 і більше тонн - фури безпосередньо з заводів-виготовлювачів на ваш об'єкт (при наявності на об'єкті твердого дорожнього покриття), з урахуванням радіуса розвороту машини.​

·       Перевезення службой доставки "Нова пошта"

Ми гарантуємо швидку доставку товарів до місця відправки та увагу до правильності упаковки матеріалів (для мінімізації ризику пошкодження в дорозі).

·       Доставка попутним транспортом (для доставки в регіони)

Так, як наймати окремий транспорт для доставки матеріалів з Львова в регіони України в більшості випадків нерентабельно, ми можемо організувати доставку попутним автотранспортом (так званим догрузом). Після того, як Ви визначитеся з замовленням і назвете Вашому менеджеру місце доставки, наша служба логістики підбере варіанти доставки виходячи з оптимальної вартості.

Будь ласка, можливість доставки в ті чи інші райони Донецької і Луганської областей уточнюйте у Вашого менеджера.

Орієнтовна вартість доставки вантажів різної вантажопідйомності зі складу у Львові і область.
* Вартість розраховується індивідуально для кожної поставки, враховуючи відстань, особливо під'їзних шляхів, обсягу, ваги і може відрізнятися від зазначеної в таблиці.

·       Забезпечує збереження вантажу;

·       Не потрібна додаткова робоча сила і обладнання, а, значить, транспортування обходиться дешевше (потрібен стропальник);

·       Скорочується час навантаження і перевезення;

·       Завдяки довгій і маневреності стрілі маніпулятора можна вантажити незручно розташовані вантажі;

·       Завдяки чудовій маневреності і прохідності здійснює доставку вантажу по бездоріжжю, що дуже важливо при веденні заміського будівництва (тільки Камази).Технічні характеристики транспортних засобів:

Машини 3 тонни

Тритонник дуже практичний для вантажоперевезень по місту і по доставці вантажів не на великі відстані, зручний і для роботи в центрі міста, де багатотоновими машинам дуже важко роз'їхатися із зустрічним транспортом, з транспортом, який, як правило, в центрі міста припаркований на кожному клаптику проїжджої частини.

Тритонник верткий і зручний, не займає багато місця на проїжджій частині.

Машини 5 тонн


П'‎ятитонними призначені в основному для здійснення вантажоперевезень на близькі відстані, дуже зручні для розвезення вантажів між складами, магазинами, розташованими недалеко один від одного.

П'‎ятитонники, на відміну від фур, намотують не великі кілометражі, на далекі відстані (3-5 тис.км.) відправляються не часто, в основному за індивідуальним замовленням.

Машини 10-15


Можна перераховувати дуже довго характеристики такого типу машин, вони дуже різні на відміну від єврофур. Як правило, такі машини використовуються тільки для доставки вантажів по Україні, для вантажоперевезень по Києву і Київській області.

Машина 20 тонн


Транспортні засоби такі як: причепи бортові, відкриті майданчики, використовуються в основному для перевезення спеціального устаткування з верхнім навантаженням або ж для будівельних цілей.

У літній сезон такі машини задіяні на всі 100%, тому в сезон зазвичай такі транспортні засоби замовляють за день або за два дні до відправлення вантажу.

Крім перерахованого вище, наша компанія здійснює доставку придбаного цегли в наступні області:

·       Вінницька область

·       Волинська область

·       Дніпропетровська область

·       Житомирська область

·       Закарпатська область

·       Запорізька область

·       Івано-Франківська область

·       Київська область

·       Кіровоградська область

·       Львівська область

·       Миколаївська область

·       Одеська область

·       Полтавська область

·       Рівненська область

·       Сумська область

·       Тернопільська область

·       Харківська область

·       Херсонська область

·       Хмельницька область

·       Черкаська область

·       Чернігівська область

·       Чернівецька область