Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Композитна черепиця

Композитна черепиця для даху

Композитна черепиця - покрівельний матеріал, що поєднує в собі кращі якості металевої черепиці (завдяки наявності металевого листа в підставі) і покрівельного покриття з посипанням з натурального каменю. Дані структурні особливості забезпечили композитної покрівлі ще одна назва - металева черепиця з кам'яною крихтою. Завдяки широкому колірному і модельній різноманітності Ви напевно знайдете найбільш підходящий варіант. Композитна черепиця львів

Характеристики композитної черепиці

Композитна черепиця має ряд переваг, які забезпечують їй любов покупців:
  • Довговічність. Термін служби даного покрівельного покриття складає 35-50 років.
  • Зносостійкість. Цей матеріал демонструє високу стійкість до всіх видів опадів, сильного вітру, агресивного УФ-випромінювання, перепадів температур, а також механічних пошкоджень.
  • Високі показники тепло- і шумоізоляції. Ці гідності забезпечені за рахунок багатошарової структури композитної покрівлі.
  • Біологічна стійкість. Даний тип покрівельного покриття не є сприятливим середовищем для появи грибка, цвілі або корозії.
  • Невелика вага. Вага 1 м 2композитної черепиці не перевищує і 7 кілограм. Легкість матеріалу дозволяє економити кошти на транспортуванні, а, головне, дає можливість використовувати композитну металочерепицю на дахах з полегшеною конструкцією.
  • Мала отходность і простота монтажу. Монтаж композитної черепиці не вимагає особливих умінь або спеціального обладнання.
  • Відмінні декоративні якості. Композитна покрівля є не тільки досить практичним, але і дуже красивим виробом. Даний покрівельний матеріал має велике кольорове розмаїття і широкий модельний ряд.

Купити композитну черепицю з доставкою по Львові і Львівській області

Купити композитну черепицю з доставкою у Львові і області Ви можете в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Ми раді запропонувати нашим покупцям широкий вибір композитної черепиці різних компаній-виробників. У нас Ви знайдете тільки найякісніші покрівельні та фасадні матеріали! При необхідності наші менеджери допоможуть Вам підібрати оптимальний за співвідношенням ціни і якості товар, а також розрахувати його необхідну кількість.