Яку цеглу вибрати на комин у Львові, вам підкажуть в інтернет-магазині EuroBud. В асортименті представлено широкий вибір клінкерної цегли від перевірених виробників, вся продукція підтверджена заводськими сертифікатами. Швидке відвантаження необхідного обʼєму будматеріалу в стислі терміни за вашою адресою гарантована.
Особливості виробництва клінкерної цегли
Клінкерна цегла для комину у Львові суттєво відрізняється від інших видів цегли. Преміальна якість матеріалу зумовлена особливостями виробництва. Клінкер роблять із унікальної сланцевої глини, що її видобувають в кількох родовищах на Північному Заході Німеччини. Така сировина не містить крейдяних включень та солі, тож надзвичайно пластична.
Ціна клінкерного кірпіча у Львові визначається ще й специфікою виробничого процесу. На першому етапі роблять напівфабрикат методом формування та екструзії глини. Далі заготовку обпалюють при високих температурах в тунельних печах довжиною до 150 метрів. Запікання клінкеру при температурах до 1400оС забезпечує утворення однорідної структури з дрібними порами. Дрібнопористі вироби відрізняються високою морозостійкістю та практично не поглинають вологу. Друга важлива характеристика матеріалу – широкий вибір кольорів, їх «органічна» естетика та натуральна яскравість. Ви можете обрати клінкерну цеглу для фасаду у Львові в певній кольоровій гаммі, але окремі цеглинки матимуть різні відтінки. Готова конструкція, викладена з елементів різних відтінків, виглядає презентабельно та стильно.
Які фактори впливають на формування спектру відтінків в одній партії цегли?
• Температура, при якій запікається клінкер, та знаходження елементів у самій печі під час обробки;
• Початковий колір сировини, перемішування партій глини в процесі виробництва;
• Незвичайну «обпаленість» відтінку додає впечене в глину вугілля.
Таким чином, комбінуючи цеглинки декількох відтінків в довільному порядку, ви створюєте фасад, комин чи альтанку з неповторним зовнішнім виглядом.
Застосування клінкерної цегли в будівництві
Нині клінкер активно використовується в будівництві.Головний напрямок – декоративне оздоблення споруд житлового фонду, комерційних будівель – офісів та торгових центрів. З матеріалу викладають парканні стовпи приватних ділянок, у місті тощо.
Багато клієнтів обирають купити клінкерну цеглу у Львові, аби зробити колони чи цоколь, виконати внутрішнє оздоблення стійок, камінів, декоративних ділянок вертикальних стін, що, зокрема, є поширеною практикою в європейських країнах.
Відповідно до задач на ринку представлено кілька різновидів клінкерної цегли, а саме:
• Фасадна;
• Тротуарна;
• Глазурована клінкерна;
• Кольорова;
• Облицювальна клінкерна плитка;
• Водостійкий матеріал технічного призначення.
Технічні характеристики клінкерної цегли
Ціна клінкерної цегли у Львові зумовлена її численними перевагами у застосуванні:
1. Екологічна безпека матеріалу. У складі відсутні небезпечні чи токсичні сполуки, що можуть виділятися у повітря. Тож завдяки природному походженню сировини цегла повністю безпечна для оточуючих.
2. Висока механічна міцність матеріалу. Цеглини не руйнуються від механічних ударів та не стираються навіть за умови інтенсивної експлуатації. Вплив погодних факторів не призводить до деформування і кришення, цегла не боїться навантажень та високої вологи, поривів вітру тощо.
3. Стійкість кольору протягом багатьох років. Клінкерна цегла для фасаду у Львові не вигоряє на сонці, під дією вітру, холодів, опадів.
4. Щільний клінкер є дуже морозостійким та майже не поглинає вологу. Більше того, стіни, оформлені декоративним клінкером, захищені від промерзання та в більшій мірі поглинають шум.
5. Нечутливість клінкеру до температурних коливань, впливу корозії, розвитку грибка, цвілі, дії агресивних хімічних сполук. Тож вартість будівельного матеріалу більш ніж виправдана чудовими експлуатаційними характеристиками, довговічністю та елегантною естетикою.
Яку цеглу вибрати на комин у Львові
Обираючи клінкерну цеглу у Львові для комину чи альтанки, варто звернути увагу на такі моменти:
• Призначення – стандартна облицювальна цегла, водостійка чи тротуарна;
• Форма цеглин – стандартна чи кутова;
• Відтінок – від світло-кремового до темних, насичених кольорів;
• Текстура – матова, гладка, з декоративною обробкою (ефект «зістарювання», механічного пошкодження).
Для замовлення зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.