Меню
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Наша адреса:
Гуртівня цегли Львів с.Пасіки-Зубрицькі (вул. Лесі Українки, 54А) бічна кільцевої дороги біля автобусної зупинки
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн. - пт 9:00 - 18:00
  • сб. 9:00-12:00

Пісок митий в мішках

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: Пісок митий в мішках 30 кг
Відгуки: (1)


Будівельний пісок - це сипкий матеріал природного походження, величина зерен якого трохи більше 5 мм. Основа складу - гірські породи, а також мінімальна кількість глинистих та органічних домішок.


Залежно від походження виділяють такі види матеріалу: природні та штучні піски будівельного призначення.


За принципом обробки бувають такі різновиди: відсіяний та подрібнений пісок. Перший вид набувають після просіювання щебеню, другий — після подрібнення гірських порід.


Хімічний склад матеріалу визначає технічні характеристики сировини та її зовнішній вигляд. Компонент, який переважає у складі за відсотковою присутністю, визначатиме колір основного матеріалу. Найчастіше зустрічаються піски жовтого, білого та сірого кольору. Їх відтінок визначається наявністю кварцу та глинистих домішок. Найрідкісніший вид піску – чорний. Він складається із мінералів темних відтінків.


Одна з головних переваг піску – твердість його частинок. Ця властивість робить будівельні матеріали міцнішими, а також стійкими до великих навантажень. За цю якість пісок і цінується у будівництві.


Придбати пісок будівельний в Україні можна в нашому інтернет-магазині.  В нас діє послуга самовивозу, а також доставка у будь-який регіон України.

Характеристики
Технічні характеристики
Виробник Ковальска ( Розвадів )
Купити в один клік
Гарантію дає магазин на продукцію яку пропонує своїм клієнтам.Кожен матеріал пройшов сертифікацію якості і перевіренний роками
Відгуків1
5/ 5
середній рейтинг товара
1
0
0
0
0
Богдан
Богдан
22.01.2022
Моя оцінка:
Пісок в гарних мішках,доброї якості